Pavlína Boch

Jmenuji se Pavlína Boch a lektorství angličtiny se věnuji již několik let.

Studium

Na vysoké škole jsem vystudovala obory anglický jazyk a ruský jazyk a v roce 2015 jsem složila zkoušku z anglického jazyka na úrovni C1 (TOEFL). Při studiu jsem využila nabídky a odcestovala poznávat a zlepšovat mojí angličtinu na Eastern Michigan University v USA. Tam jsem se kromě studia zamilovala, a tak se pro mě angličtina stala hlavním způsobem komunikace.

Co dělám

Spolupracuji s jazykovými školami, včetně jazykové školy v Rusku. Vedu také soukromé lekce anglického jazyka v Hradci Králové a se studenty (nejen) po celé České republice přes Skype. Angličtinu vyučuji individuálně i skupinově. Učím také ve firmách. Lekce jsou určeny pro všechny věkové kategorie a pro všechny úrovně studentů - od začátečníků po pokročilé.

Zkušenosti

Ze svých zkušeností a zkušeností mých studentů si troufám říct, že hodiny, které vedu, jsou jiné. Mým cílem je studentům předat mé znalosti angličtiny co nejzajímavějším a nejefektivnějším způsobem. Chci, aby moji studenti odcházeli z hodin nabytí nejen znalostmi, ale také plní energie. Při mojí výuce se studenti nesetkají s automatickým vyplňováním gramatických cvičení a s neosobním přístupem. Naopak, různými programy a metodami se snažím své studenty pro anglický jazyk nadchnout a nebrat ho jako nutné zlo, ale jako výhodu v jejich životě. Velmi dobře vím, jak těžké je překonat svůj strach při konverzaci cizím jazyce, obzvlášť pokud nemáte možnost vycestovat do anglicky mluvících zemí. Sama jsem se také tohoto problému zbavila až při aktivním používání jazyka. Proto jsou moje hodiny koncipovány tak, že 90% času strávíme konverzací v anglickém jazyce. Ráda Vám pomohu se zbavit strachu z konverzace v cizím jazyce a proměnit Vaši pasivní slovní zásobu na zásobu aktivní. Česky jsme se přeci také nenaučili biflováním slovíček a gramatiky, ale kontaktem s lidmi.