Petr Jelínek, vedoucí rozvoje dodavatelů, Škoda Electric a.s.

S Pájou jsem se konečně přestal bát mluvit a za necelý rok udělal opravdu velký pokrok. Konkrétně velmi kladně hodnotím zábavnou formu výuky a snahu ze každou cenu zabránit mému záškoláctví ochotou vyjít vstříc s náhradní hodinou.

Ing. Miroslav Tenk, ředitel prodejny Hornbach Baumark CS s.r.o.

Angličtinu s Pájou můžu všem jenom doporučit. Její lekce jsou velmi poutavé, zábavné, mají strukturu a jsou zaměřeny na jediný cíl. Nebát se mluvit, zkoušet vyjádřit vlastní myšlenky a nebýt tak pouze pasivním příjemcem informací o jazyce. Jenom vždycky strašně rychle uběhnou.

Ing. Tomáš Jeřábek, vedoucí oddělení rozvoje města HK

Se slečnou Charouzovou spolupracuji bezmála půl roku s frekvencí jedné lekce týdně. Její služby jsem zvolil hlavně díky kladným recenzím, její flexibilitě, ochotě se přizpůsobit mým časovým potřebám a místu výuky.
Z pozice vedoucího oddělení rozvoje města lektorka přizpůsobila výuku po odborné stránce, ale aktivně zapojila výuku běžné angličtiny. Za velkou výhodu považuji výuku formou aktivní konverzace s poslechem. Celkově jsem s dosavadním způsobem spolupráce velmi spokojen.

Ing. Luboš Vích

Studuji angličtinu u Páji 6 měsíců a scházíme se jednou hodinu týdně. Vyzkoušel jsem individuální výuku a také výuku přes skype. V obou případech mě výuka s Pájou baví a hodina má náboj. Střídáme různé formy výuky aby byla hodina pestrá. Pája je flexibilní člověk a nebyl se s ní problém dohodnout na případné náhradní hodině. Jako učitelku ji mohu doporučit.

Mgr. Martina Donátová, Dr. Max

S Pájou jsem měla zatím 5 hodin (60 min) po skypu a určitě nebyly poslední. Hodina je velmi akční, člověk pak nemá čas přemýšlet nad svými věcmi a celých 60 min mluví anglicky. Ne jak se mi stávalo na hodinách angličtiny, kde bylo více studentů, než se na mě dostala řada, tak jsem někdy nemluvila skoro vůbec nebo jen četla věty z gramatiky. Hodiny s Pájou jsou suprově zkonstruované, nejdřív se odpovídá, pak ptá, probere se gramatika a dozví se i pár zajímavostí. Těším se i na domácí úkoly, které opět obsahují něco málo z gramatiky, ale hlavně četbu a poslouchání krátkého textu. S výukou angličtiny jsem moc spokojená a mohu vřele doporučit.

Ing. Kateřina Balážiková, Skupina ČEZ

S lekcemi angličtiny jsem hrozně moc spokojená. Od počátku jsou vedeny s přátelským ale stále profesionálním přístupem a přizpůsobují se požadavkům a mým znalostem. Nevím, jak to lektorka dokázala, ale angličtina mě baví a mám pocit, že mi poprvé za vyzkoušení již několika lektorů opravdu přináší zlepšení.

Mgr. Kateřina Netušilová, SVUS Pharma

Vaši skupinovou výuku Aj navštěvuji od září 2015 - 1x týdně hodina. S výukou jsem velmi spokojená, v podstatě se na hodiny těším, což s mnou averzí k cizím jazykům je vlastně takový malý zázrak Jsem ráda za domácí úkoly, které mne alespoň přinutí podívat se na angličtinu i mimo výukovou hodinu. Hodiny jako takové jsou pestré s různými aktivitami a procvičováním.

Ing. Lída Píchová, Skupina ČEZ

Na individuální hodiny k Páje chodím čtvrtým měsícem a jsem moc spokojená. Hodiny jsou zábavné pestré. Ideální poměr gramatiky i mluvení. Na hodiny je vždycky perfektně připravená. Líbily se mi i hodiny přes skype.

Ing. Pavel Zurynek, Megas s.r.o.

Učit se a vyučovat jazyk jde mnoha způsoby. Pro mě je důležité, aby mě to bavilo a měl jsem motivaci se dál učit. Vyhovuje mi individuální výuka, která je intenzivní a není kam se schovat. Přestože jsem neměl žádná velká očekávání, byl jsem mile překvapen a musím přiznat, že drobná a kladná překvapení nacházím téměř při každé lekci. Mám již zkušenost s jiným lektory, přečtenou řadu učebnic, několik knih. Nepoužívání angličtiny v běžném životě však vede u mě k zapomínání a ostychu mluvit a ostychu vyjádřit vlastní pocity, myšlenky, nebo názory mimo našeho českého „mám hlad a žízeň a rád bych u Vás přespal“ Způsob výuky této mladé lektorky mi zcela vyhovuje. Je pestrý, není to nucený dril slovíček a pravidel, z toho co jsem v angličtině vyzkoušel, mě to zatím baví nejvíce. Po pár lekcích přiobjednal dalších 40.  Lektorce odpouštím, že se u ní  2x týdně cítím jak hňup, který si nemůže vzpomenout, přeříkává se, nebo z něj nic nevypadne. Především proto že se tento můj osobní hloupý pocit snižuje a že mám radost, že mě něco po dlouhé době baví. Těžko se něco naučíte bez vlastního rozhodnutí něco pro to dělat a bez toho že to zkusíte. Já si velice vážím jejího přístupu k výuce, oceňuji nejen její aktivitu ale i řady dalších věcí a děkuji za ně.

Mgr. Klára Kepková, učitelka na prvním stupni ZŠ

V lednu roku 2015, jakožto věčný začátečník, jsem se rozhodla, začít po letech znovu s angličtinou. Hledala jsem na internetu někoho, kdo by mi dokázal nabídnout výuku AJ po Skype a Pavlína mi byla ze všech oslovených lektorů nejsympatičtější a tak jsme hned navázaly spolupráci. Přesto, že jsem se s Pavlínou nikdy osobně nesetkala, vím, že je to neuvěřitelně hodný člověk, věčná optimistka, která dělá, co ji baví a jde si za svými sny. Na své studenty umí být tvrdá, za což jsem ji velmi vděčná, ale umí také skvěle motivovat k lepším výkonům, pochválit za skvělou práci a ocenit pokroky ve výuce. Na hodiny je vždy perfektně připravena, až mě někdy fascinuje, jak snadno a rychle se orientuje v tom obrovském množství složek a výukových materiálů. A jak profesionální a přehledný je její PC systém k výuce a záznamu předešlých hodin. Pavlína je sice mladší, než já, ale vždycky jsem z ní měla náležitý respekt a brala ji jako autoritu. Zároveň ji ale také beru jako svou kamarádku, která o mě musí vědět za ten rok už snad úplně všechno, což zřejmě tak trochu svědčí o tom, že mě naučila mluvit anglicky.

Ing. Daniel Štrégl

U paní Charouzové se učím angličtinu již 5 měsíc. Vyzkoušel jsem jak presenční individuální formu, tak i výuku přes skype.  U obou metod je výuka uzpůsobená dle mých požadavků a není problém v průběhu kurzu něco měnit dle potřeby a V současné době mám kurz angličtiny přes skype. Výuka mi přijde flexibilnější, než u presenční formy. Pomocí sdílení obrazovek je možné ukázat některé věci názorněji a rychleji než u presenční formy. Vzhledem k faktu, že máte k dispozici pouze zvuk, musíte se plně soustředit na poslech a jste více soustředění než u klasické výuky.   Celkově jsem velmi spokojen jak s presenční formou výuky, tak i s výukou přes skype. Výuka mi přijde otevřenější a uvolněnější než při jiných kurzech.

Mgr. Martina Šedovičová

Já jsem se dlouho odhodlávala k výuce angličtiny . Na gymnáziu jsem se učila 3 roky a stejně jsem nic nevěděla, protože tyhle hodiny jsou neefektivní a jsou jenom o biflování a žádný komunikaci se studenty. Vzhledem k mému zaměstnání bylo těžké najít kurz, který by korespondoval s mými časovými plány. Pak jsem dostala doporučení na Páju . Nejdříve jsem si neuměla celkem představit výuku přes skype. Teď si to nemůžu vynachválit, hlavně kvůli úspoře času, ráno vstanu, dám si snídani a jdeme na to. Pavlínka mě učí už 7 měsíců a musím říct, že jsem udělala obrovský pokrok. Moje angličtina na začátku spočívala v jednoduchých větách typu jak se jmenuješ a jak se máš. Tvořila jsem jenom jednoduchý věty a moje slovní zásoba nebyla taky nic moc. Teď se s Pájou dokážu bavit na různá témata. Je to i tím, že má k vám individuální příst up a věnuje se jenom vám, takže kurz je hodně intenzivní a výsledky přicházejí brzo. Naučila mě hodně slovíček i gramatiku. Většina času je mluvení. Dává studentům číst zajímavé články a knížky, v kterých jsou zajímavá a využitelná slovíčka a dokonce se dozvíte i něco navíc do života. Nenutí ale studenty si krvopotne překládat každé slovo z článku. Dává důraz na to, aby jste mluvili, četli i psali, jinak se jazyk nenaučíte. A všechno velice hravou formou, takže angličtina vás začne bavit a neděláte to jen z povinnosti, jako třeba na základní škole. Beru ji i jako kamarádku, povídáme se o všem a měla jsem čest jí potkat osobně. Je velice milá. Takže vřele doporučuji :)

Jiřina Papšová

Ráda bych Vám poděkovala za doposud absolvovanou výuku a způsob výuky, kde velice oceňuji individuální přístup a vstřícnost. Jsem velice ráda, že hodiny orientujete z velké části na konverzaci, protože to je oblast, kterou se snažím zdokonalit a mám příjemný dojem, že úroveň mé mluvené angličtiny se výrazně zlepšuje. Na Vaši výuce oceňuji praktické rady a množství užitečných inovativních výukových pomůcek. Hodiny s Vámi jsou příjemné, zábavné a poučné. Jsem spokojená a na další hodiny s Vámi se vždy těším

Jaroslav Motl, jednatel firmy Tramonta klima, s.r.o.

Super...také nejpoužívanější Páji slovo:)
Je to poprvé co chodím na individuální hodiny a je to mnohem lepší než klasické kurzy.
Učíme se to co potřebuji, hlavně důraz na mluvení a poslech – to co člověk v běžném životě a při cestování potřebuje.
Pája přizpůsobuje hodiny mým potřebám a mým schopnostem.
Dávám přednost osobní výuce, ale vyzkoušel jsem z časových důvodů i hodiny přes Skype.
Chodím cca rok a jsem moc spokojený. Všem mohu doporučit.